Zakrzów 109
+48731415304
nar.elektro@gmail.com

Monitoring sklepu i hurtowni.

Nasza firma wykonuje wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne, fotowoltaiczne i nisko prądowe, domach, firmach, sklepach i dużych zakładach pracy.

Monitoring sklepu i hurtowni.

Monitoring sklepu i hurtowni w dzisiejszych czasach to nieodłączny element wyposażenia. Co dzień półki kuszą złodziei oraz włamywaczy produktami na wyciągnięcie ręki. Zainstalowanie systemu monitoringu skutecznie odstrasza i zniechęca takie osoby do podjęcia szkodliwych dla przedsiębiorców działań. Dodatkowo w przypadku włamania lub kradzieży monitoring dostarcza niezbędnych dowodów, i pomaga w identyfikacji przestępcy.

Czujne oko monitoringu zwiększa wydajność pracowników 😉

Stały nadzór kamer zauważalnie zwiększa wydajność pracowników, którzy wykonują swoje zadania rzetelniej i sprawniej. Dodatkowo dzięki monitoringowi istnieje możliwość kontrolowania jakości obsługi klientów, oraz późniejsza weryfikacja mająca na celu ewentualne podniesienie standardów świadczenia usług.
Monitoring zmniejsza również ryzyko wyłudzeń odszkodowania za skutki niezaistniałych upadków lub poślizgnięć w miejscu pracy. Wszystkie przypadki są monitorowane i pomogą w ewentualnym podważeniu prawdziwości wypadku.

Montując kamery przemysłowe w sklepie masz pewność, iż tylko autoryzowany pracownik lub osoby realizujące zaopatrzenie mają dostęp do pomieszczeń magazynowych lub zaplecza. Dodatkowo monitoring w strategicznych punktach, obejmujący obszar asortymentu, pozwoli na kontrole przedmiotów 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.

Sztuczna inteligencja w sklepie.

monitoring analityka obrazu sklep hurtownia
Analityka obrazu

Detekcja twarzy.

Branża zabezpieczeń może pochwalić się bardzo dużą intensywnością implementacji wszelkich nowinek technicznych. Producenci elementów systemów zabezpieczeń pokładają wielkie nadzieje w mechanizmach głębokiego uczenia się.
Zadaniem algorytmu uczenia się jest detekcja i rozpoznawanie twarzy. Kamera analizuje obserwowaną scenę w poszukiwaniu twarzy. W momencie detekcji algorytm analizuje obraz. Operator otrzymuje informację o wykryciu twarzy wraz z opisanym zdjęciem. W opisie są informacje o wieku, płci, wyrazie twarzy oraz inne szczegóły. Zdjęcie jest porównywane z obrazami zebranymi w obszernej bazie danych. Baza mieści do 10 000 obrazów twarzy. Użytkownik jest informowany o podobieństwie wykrytej twarzy do wizerunku twarzy z bazy oraz o stopniu podobieństwa wyrażonym procentowo. Kryteria porównywania twarzy są konfigurowalne.

Wtargniecie w chroniony obszar.

Zaletą inteligentnych systemów monitoringu jest również możliwość detekcji w obszar nie dozwolony dla klientów. Po przekroczeniu wirtualnej bariery operator monitoringu dostaje informację że w strefie chronionej znalazł się intruz.

Mapa ciepła.

Monitoring sklepu i hurtowni Mapa ciepła
Mapa ciepła.

Mapa ciepła.

Ciekawą funkcjonalnością jest również tak zwana „mapa ciepła”. Sprawdza się ona wszędzie tam gdzie właściciele sklepów chcą poznać najbardziej oblegane punkty w sklepie, sprawdzić gdzie się kieruje klient zaraz po wejściu sklepu, by móc umiejscowić tam wszystkie te produkty które przynoszą mu najlepsze zyski.